Ambasada Śledzia

Prezentujemy filię słynnej już, krakowskiej Ambasady Śledzia:
http://www.facebook.com/AmbasadaSledzia
oraz jej mniejszego oddziału na krakowskim Kazimierzu:
http://www.facebook.com/MalySledzAmbasadaSledzia

Będziemy Was karmić najlepszymi śledziami własnej roboty w dziewięciu smakach (zdobywcy tytułu najlepszego śledzia w Krakowie!), goloneczkami zapiekanymi w piwie i miodzie, smalczykiem własnej roboty, zapiekankami, także wege, zupami, ciastami, kiełbaskami, galaretami, poić trunkami zacnymi (a wszystko w bardzo przystępnych cenach) gwarantować dobre towarzystwo i błogi nastrój lenistwa, a co jakiś czas także smakowite wydarzenia kulturalne.

Pisano o nas m.in. w Die Welt, The Guardian, chwalono w Gazecie Wyborczej, Gazecie Krakowskiej, Dzienniku Polskim, prezentowano m.in. w takich tytułach jak Podróże, Maleman, Existence, Miasto Kobiet, Bluszcz, Hiro. Polecano w polskiej edycji przewodnika Lonely Planet. Pokazywano w kilku telewizorkach. Opisywano na paru blogasach. Ba! Trafiliśmy nawet do polskiej prozy i poezji oraz doczekaliśmy się podróbki (której jednak nie sposób z nami pomylić;)

Teraz Wy musicie sprawdzić sami!
Czekamy na wszystkich!

Godziny otwarcia:

Czynne non stop

Ambasada Śledzia
Katowice
ul.Mariacka 25


Telefon: 781 699 426
Facebook: Profil lokalu na Facebooku

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/net54/ftp/clients/mariacka_eu/wp-content/themes/mariacka.eu/single-lokal.php on line 81


Atrybuty: , , ,