Cyferblat

Nowy lokal prowadzą Barbara Klimek i Patrycja Walter, która wpadła na pomysł z zegarem. Zegar, a raczej cyferblat ma być najważniejszym elementem tego miejsca, to on będzie kierować całym menu. Tarcza, która znajduje się tuż przy wejściu wyznaczając godziny, będzie narzucać odpowiedni jadłospis dostosowany do pory dnia.

Na pełne menu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale i już teraz możemy zjeść pożywną kanapkę, czyli tak zwane panini oraz apetycznie śniadanko np. croissant z malinami na ciepło. Z czasem mają się pojawić propozycje na lunch, a wieczorem przekąski do piwa.

Jedzenie w Cyferblacie, jak podkreśla to Patrycja Walter, ma reprezentować kuchnię fusion, pojawią się dania z krupniokiem (już teraz można zjeść panini z kaszanką). Zaś oprócz jedzenia, które zaspokoi głód ciała, będzie można zaspokoić głód ducha, biorąc udział w warsztatach z zakresu food designu czy architektury.

Cyferblat zaprasza również na czwartkowe After Work Party oraz koncerty, które mają odbywać się w piątki i soboty. Do Cyferblatu można również wpaść na after, po koncercie na Mariackiej, ponieważ każdego dnia lokal otwarty jest do godziny 2.00.

Ze względu na wystrój Cyferblat polecić można wszystkim, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm, bowiem wnętrze jest urządzone w naprawdę surowym stylu. Siedzi się przy białych stolikach, na krzesłach, które z pewnością przypomną nam szkolne czasy.

 

Cyferblat
40-022 Katowice
ul.Damrota 6


Telefon: +48 505 079 978


Atrybuty: , , , , , , , ,