PIWIARNIA WARKI KATOWICE

PIWIARNIA

PIWIARNIA WARKI KATOWICE – to pierwszy i jedyny tego typu lokal w Katowicach. Posiada unikalną atmosferę, kreowaną  przede wszystkim przez oryginalne wnętrza XIX wiecznych pomieszczeń – ceglane ściany, drewniane elementy wystroju oraz stylizowany bar. Charakterystyczne wnętrze lokalu nawiązuje do tradycji piwowarskiej oraz sportowych wydarzeń,  dając niepowtarzalną atmosferę niczym nie ustępując prawdziwym Irlandzkim Pubom.

Miłośnikom sportu, zapewniamy komfort oglądania wydarzeń sportowych. Lokal wyposażony jest bowiem w bardzo dobrej klasy nowoczesny sprzęt Audio Video, który dostępny jest dla każdego klienta w każdej części lokalu, przez co oglądanie wydarzeń sportowych w gronie znajomych to sama przyjemność. Transmitowane są największe wydarzenia ze świata sportu oraz wiele innych,  również na życzenie naszych klientów.

Lokal usytuowany jest na dużej mieszczącej do 100 osób klimatyzowanej sali , a dla osób lubiących przebywanie na otwartej przestrzeni, dysponujemy drewnianym tarasem w sezonie letnim .

Ponadto, tylko u Nas możecie spotkać gwiazdy Polskiego jak i Światowego Sportu, wywiady, konferencje, a nawet luźne rozmowy ze swoimi idolami są jak najbardziej realne właśnie w Katowickiej Piwiarni.

Nasi klienci mogą u nas spróbować piwa beczkowego marki Warka oraz niemieckiego pszenicznego piwa Paulaner – prosto z Monachium. Portfolio piw butelkowych jest naprawdę imponujące, kilkanaście dostępnych wariantów począwszy od klasycznych lagerów, przez piwa smakowe a skończywszy na mocnych piwach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uzupełnieniem oferty piwnej jest szeroki wybór alkoholi mocnych, koktajli a także dań ciepłych i zakąsek.

Piwiarnia Warki Katowice to idealne miejsce na spotkanie w gronie znajomych, to wspaniała atmosfera i niezapomniane sportowe emocje! Przyjdź i przekonaj się sam J

ZAPRASZAMY!

Godziny otwarcia:

Pon. – Czw.: 12:00 – 00:00
Pt.-Sb.: 12:00 – 02:00
Niedz.: 12:00 – 00:00

 

 

PIWIARNIA WARKI KATOWICE
40-014 Katowice
ul.Ul. Mariacka 6,


Telefon: 795 828 632

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/net54/ftp/clients/mariacka_eu/wp-content/themes/mariacka.eu/single-lokal.php on line 81


Atrybuty: ,