Cooler Club & Lounge

Cooler Food mieści się na Mariackiej 20 w Katowicach. Powstał jako uzupełnienie części typowo klubowej Coolera, znanego już w katowickiej, imprezowej części miasta. Lokal mieści się na zadaszonym dziedzińcu kamienicy. Ciekawa przestrzeń, ściany z surowej cegły i kolorowe przytulne meble tworzą swobodną atmosferę do spotkań ze znajomymi. Niesamowite jedzenie, jakość, wyselekcjonowane mięso, świeże warzywa, przepyszne sosy, i przyjemny wystrój lokalu. Cooler Food to nie tylko jedzenie… to także świetnie wyposażony bar, który nieustannie powiększa swoją kolekcje whisky i innych alkoholi, to wyśmienita kawa i ludzie…
Na wołowinie znamy się najlepiej w mieście i wiemy,że jej smak to nie tylko zdjęte z grilla burgery. W naszym menu znajdziesz także soczyste steki podawane na gorącym kamieniu, delikatne policzki wołowe, zapiekany szpik czy tatar. Do tego krupniok w tempurze i cielęce ozorki.
Cooler Food otwarty jest od poniedziałku do niedzieli od 13 – 23.

Cooler Club to z pewnością lokal klasy top premium i najlepszy klub muzyczny w mieście.

Klub nastawiony jest na artystów z całego świata, oraz najlepszych polskich dj-ów i muzyków. Niemal każdy tydzień przyniesie event na światowym poziomie!
Muzycznie w zależności od imprezy klimaty będą wachały się od lekkich brzmień muzyki house, trap, funky, a nawet progressive, aż po największe hity disco, commercial czy rnb..Cooler posiada również VIP room wyposażony w high-endowe nagłośnienie, oraz plazme, której powierzchnia jest do wykorzystania przez bawiących się tam gości.Podsujmowując jest to pierwszy lokal w Katowicach o profilu biznesowo-klubowym, który dzięki fachowej obsłudze, wspaniałym menu, najlepszej muzyce, oraz najwyższym komforcie zabawy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Cooler Club to niezwykle klimatyczne, a zarazem kameralne stylowo urządzone wnętrza.Najwyższy komfort spotkań biznesowych, wypadów na lunch, kawe, czy drinka, oraz oczywiście szalonych imprez klubowych zapewni świetna obsługa, niezawodna klimatyzacja, wspaniale brzmiący system nagłośnienia, a także selekcja gości.

 

 

 

 

Cooler Club & Lounge
40-014 Katowice
ul.Mariacka 20


Telefon: 508 249 198
Email:
Web: https://www.facebook.com/coolerclub/ https://www.facebook.com/coolerfood/
s://www.facebook.com/coolerfood/


Atrybuty: , , , , , , , , , ,