The Spencer Pub

logo-spencerSpencer Pub to niepowtarzalne miejsce spotkań miłośników dobrego jedzenia, wybornych trunków i dobrej muzyki, które na stałe zagościło na katowickiej scenie gastronomicznej.

Charakterystyczny wystrój stwarza klimat oryginalnego, angielskiego pubu, a bogato zaopatrzony bar m.in. w whisky typu single malt oraz blended jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia.

Spencer to miejsce znane z doskonałych potraw kuchni europejskiej, które szef kuchni serwuje na swój ciekawy, autorski sposób. Klimatycznym dopełnieniem całości są cyklicznie organizowane koncerty z muzyką na żywo oraz tematyczne wieczory konesera.

Spencer to idealne miejsce na romantyczny lub rodzinny obiad, wytworną kolację ale także miejsce do spotkań biznesowych i towarzyskich. To miejsce gdzie serwujemy doskonałą kawę i herbaty w rozmaitych smakach, wykwintne alkohole oraz popularne cocktaile. Również miłośnicy sportowych emocji mogą wspólnie kibicować swoim ulubionym drużynom oglądając pojedynki na jednym z trzech dużych ekranów

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy oryginalny i niepowtarzalny klimat, jakiego nie znajdziecie w żadnym innym miejscu.

Profesjonalna, mówiąca po angielsku obsługa jest dopełnieniem całości, aby miejsce to zawsze kojarzyło się wam jako właśnie „to miejsce”.

The Spencer Pub
40-026 Katowice
ul.Wojewódzka 21


Telefon: (032 )251 54 73
Email:
Web: www.spencerpub.com.pl


Atrybuty: