Szpilki na studiach

W ubiegłym tygodniu studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mieli okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych w ramach akcji „Superman na studiach”. SOPR Progress nie zapomniała o płci pięknej, dlatego w dniach 24-26 marca rusza akcja skierowana do studentek uczelni zatytułowana „Szpilki na studiach”.

„Szpilki na studiach” to cykl warsztatów na których nie zabraknie tematyki biznesu, urody, sportu i zdrowego odżywiania. Trzydniowe warsztaty otworzą przedstawiciele sklepu internetowego ze zdrową żywnością „Biolada”, którzy przeprowadzą wykład na temat zdrowego odżywiania a także opowiedzą o wpływie konkretnych potraw i przypraw na wybrane dolegliwości. O godzinie 11:40 wykład motywacyjny rozpocznie pani Monika Mikowska- autorka bloga „jestem.mobi”, która miała przyjemność współpracować m.in. z NIVEA Polska, Orange, Play, BZ WBK czy Raiffeisen Bank Polska. Pani Monika swój wykład motywacyjny nazwała „Na szpilkach w męskiej branży” i w czasie jego trwania opowie m.in. o kobiecie w branży IT, a także zdradzi studentkom swój przepis na sukces. Zwieńczeniem poniedziałkowych zajęć będzie wykład na temat medycyny estetycznej. O tym, jak i m.in. o propozycjach domowej pielęgnacji ciała opowie Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Orchidea.

Czego można spodziewać się na środowych zajęciach? Zaczniemy od duetu: Sylwii Fojcik- autorki bloga „Poranne Inspiracje” oraz Marty Makles-trenerki osobistej. Dziewczyny skupią się na tym, jak ważne jest połączenie treningów z odpowiednią dietą. Zaraz po skończeniu wykładu „Miejsce kobiety jest… na siłowni!” studentki Uniwersytetu będą mogły oddać się w ręce przedstawicieli firmy „Natur House”, którzy przy pomocy wyspecjalizowanego sprzętu umożliwią im badania zawartości tłuszczu i wody w organizmach. Pani Salma Marta Galewska z Akademii Tańca i Etykiety „Salma” na koniec środowych zajęć przekaże podstawy najbardziej kobiecego i kokieteryjnego tańca- tańca brzucha! Ponad to, udzieli praktycznych rad, które pomogą studentkom z gracją poruszać się na szpilkach.

Pożegnanie ze „Szpilkami na studiach” rozpoczną zajęcia zumby, które poprowadzi ekspert w tej dziedzinie, prawdziwa bomba energetyczna- instruktorka Magda Moska. Zaraz po zumbie coś bardziej spokojnego… Instruktorka tańca w SKT Flamenco i tancerka Teatru Bezpańskiego, Monika Małycha wprowadzi studentki w podstawy tańca współczesnego. Kto wie, może zarazi kogoś swoją pasją?

„Szpilki na studiach” skierowane są do studentek Uniwersytetu Ekonomicznego, żeby nigdy nie zabrakło im motywacji i energii do dbania o siebie. W tym roku wydarzenie uatrakcyjnią nagrody od sponsorów, m. in. bon o wartości 300zł do Isabel Medical Day Spa, darmowa sesja zdjęciowa w Chorzowskim Centrum Fotografii Cyfrowej czy też koszulki i torby z kolekcji firmy Ino Dizajn. Zainteresowane uczestnictwem osoby oprócz zapisów przez formularz internetowy który można znaleźć na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1388044418002164/ mogą osobiście porozmawiać z organizatorkami wydarzenia 18 marca na standzie informacyjnym w holu budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego.

ŹRÓDŁO: informacja prasowa


Opublikowane w Aktualności, Baner, Patronat Medialny, Z Katowic i otagowane , , , ,