Otwarcie firmowego showroomu Mavio

12 września od godziny 10.00 zapraszamy czytelników Mariacka.eu na odwiedzania nowo powstałego firmowego showroomu marki Mavio przy ulicy Stanisława 6. Nie zabraknie promocyjnych cen oraz różnych atrakcji, m.in. losowania nagród, słodkiego poczęstunku, sesji zdjęciowej i wielu innych.

Mavio to młoda, istniejąca od 1,5 roku, ale prężnie rozwijająca się marka na Polskim rynku modowym, stworzona dla całej rodziny. Głównym jej  znakiem rozpoznawczym są projekty mini&maxi, tj. takie same zestawy dla dzieci oraz dorosłych.  Projekty oraz pomysł Mavio przypadł do gustu szerokiemu gronu odbiorców, dzięki czemu marka zyskała wielu fanów i klientów. Jak podkreślają założycielki, matka i córka,  same stworzyły markę od podstaw własnymi rękami. Nie podpierają się one żadną szwalnią, wszystko same szyjąc w swojej pracowni. Wierzą, że w każdą rzecz wychodzącą od nich wkładają kawałek duszy.

Panie mają na koncie współpracę z Showroomkids, kilkoma butikami w całej Polsce, oraz uczestnictwo w przeróżnych targach i eventach modowych. Zaprezentowały się też  m.in. na 1 i 2 edycji Silesia Baazar i brały udział w pokazach mody na ul. Mariackiej w Katowicach oraz  w interaktywnych pokazach mody w Spodku. Były również na Wrocław Fashion Meeting, w targach Kiermash w Krakowie, katowickich Guga Kids oraz wielu innych.

Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1633414926944614/
Link do fanpage: https://www.facebook.com/maviofashion
Sklep online: https://www.mavio-sklep.com

ŹRÓDŁO: informacja prasowa


Opublikowane w Aktualności, Baner, Centrum i Mariacka, Z Katowic i otagowane , , , ,