Oferta reklamowa

O Mariacka.eu
Na rynku istnieje wiele portali internetowych, które gromadzą informacje na temat imprez i wydarzeń kulturowych w miastach, lecz brakuje takich, które skoncentrowane są na konkretnych dzielnicach, a w gąszczu informacji natłoczonych na dużych portalach, ciężko jest odnaleźć coś interesującego dla siebie. Dlatego w odpowiedzi na tę lukę, powstał serwis informacyjno-społecznościowy o dobrze kojarzącym się tytule: Mariacka.eu, który nawiązuje do promowanej przez miasto Katowice ulicy Mariackiej, oraz do ulic otaczającą Mariacką: Dworcowa, Dyrekcyjna i Staromiejska oraz Mielęckiego.

W serwisie znajdziemy informacje na temat praktycznie każdego lokalu znajdującego się na promowanych ulicach (restauracje, puby, kluby czy bary), t.j. cenniki, zdjęcia, informacje o promocjach, imprezach oraz na temat wydarzeń kulturowych, które od czasu do czasu są organizowane na ulicy Mariackiej. Jako część społecznościową serwisu, serwis umożliwia założenie konta, które daje dużo możliwości na początek, zaczynając od wystawiania ocen lokalom i imprezom, a kończąc na komentowaniu lokali, czy imprez na które użytkownik się zapisał wcześniej.

Mariacka.eu w liczbach: 
Nasz portal także w statystykach prezentuje się bardzo dobrze. Miesięcznie odwiedza nas conajmniej 15,000 unikatowych osób co daje około 500 unikatowych osób dziennie, z których każdy odsłania stronę średnio 3-4 razy, dzięki poruszaniu się po naszym portalu.

W zestawieniu z bardzo wąską tematyką, którą zajmuje się Mariacka.eu, statystyki naszego portalu są bardzo wysokie. Dobre pozycje w internetowych wyszukiwarkach powodują, że trafia do nas duża część osób poszukujących w Internecie informacji o wydarzeniach w Katowicach.

Dlaczego warto reklamować się na Mariacka.eu?
Wymienione w powyższym rozdziale cechy powodują, że nasz portal jest idealnym miejscem do reklamy podmiotów związanych z centrum Katowic. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz reklamowy trafi do idealnej grupy docelowej ? ludzi, którzy szukają ciekawych wydarzeń, miejsc, lokali, produktów, wycieczek turystycznych czy promocji. Gwarantuje to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji dużą jej opłacalność.

Nasza oferta
Oferujemy wyświetlanie reklamy banerowej w różnej formie i w różnych miejscach witryny. Reklamę możesz skierować do użytkowników z danego rejonu polski, możesz określić ile razy każdy użytkownik ją zobaczy lub też określić dokładnie kiedy reklama ma się wyświetlać i na jakich podstronach.

Zamówienie reklamy należy złożyć minimum 14 dni przed planowaną emisją.

Dodatkowe informacje oraz cennik mogą Państwo uzyskać kontkatując się z naszym działem reklamowym mailowo pod adresem reklama@dancom.eu